Nieuw voor de iPhone 4 (S) de underCOVER #echthema #howto
Je kent het probleem vast wel. Je zit in een restaurant, in de stiltecoupé of in een auto waarvan de handsfreekit maar niet wil verbinden met je mobiel*, en je krijgt dat ene belangrijke telefoontje dat je écht even moet opnemen. Wat doe je dan?
Ik hiervoor een oplossing bedacht en de Hema was zo vriendelijk om de productie voor haar rekening te nemen. En die oplossing kun jij vanaf nu ook gebruiken!
Stap 1: Maak een foto van je eigen oor mét telefoon, later te gebruiken voor de juiste uitsnede.
Stap 2: Maak een foto van je eigen oor, ongeveer vanuit dezelfde hoek als bij stap 1.
Stap 3: Edit deze minimaal in Photoshop door deze in de juiste hoek te roteren.
Stap 4: Zet de laag mét telefoon uit, snij de afbeelding op maat en roteer deze zodat deze weer recht staat.
http://blog.cornewielemaker.com/wp-content/uploads/2012/03/iPhone-4-S-under-cover-corne-wielemaker-4-173×300.jpg 173w” sizes=”(max-width: 230px) 100vw, 230px” />
Stap 5: Upload de foto in de echt-hema-foto-upload-machine.
Stap 6: Drink liters koffie en wacht totdat de postbode iets soortgelijks als hieronder door de bus schuift.
Stap 7: NEEM JE TELEFOON ALTIJD OP, OOK ALS DAT EIGENLIJK NIET KAN! Zie hier het resultaat (niet).
*Let op: bellen in de auto kost minimaal 180,- euro (plus de kosten voor het gebruik van uw mobiele telefoon).
- 21 Comments
- 4302 Views
- 0 Likes